+38 (068) 538 05 06
+38 (073) 538 05 06

Пн-птн: 09:00 - 21:00

Субота: 10:00 - 16:00

м.Черкаси, вул. С.Жужоми 5


ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У нашому фітнес-клубі ми пропонуємо такі види тренажерів: кардіотренажери, силові тренажери та функціональні петлі TRX.

1-й вид – кардіотренажери

Вони дають загальне навантаження на жіночий організм, опрацьовують великі м'язові групи, також зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи. Підходять для позбавлення від зайвої ваги. Саме цей тип навантажень надає сприятливу дію на здоров’я.

Існує думка: щоб швидко схуднути слід робити акцент саме на кардіо тренуваннях. Це правда, але завжди є зворотній бік медалі: разом з жирами спалюється і м'язова маса. Тому красивих і підтягнутих форм не буде. Та й результат довго не протримається. Краще рішення, щоб здоров'я не підводило і фігура завжди радувала, - поєднувати обидва види тренувань.

2-й вид - силові тренажери

Вони призначаються для опрацювання м'язів за допомогою обтяжень.

Силові тренажери допомагають наростити м’язову масу. А такий процес, як обмін речовин, безпосередньо залежить від сухої маси тіла, тобто м’язів, кісток і органів. Тому чим більше м’язів у вашому тілі, тим вище буде рівень основного обміну речовин, і тим більше калорій буде цілодобово спалювати ваш організм.

Тренування з обтяженням дозволяють змінити форму тіла. А за допомогою силових вправ в поєднанні з низькокалорійною дієтою, ви не тільки спалите зайвий жир, але і підкреслите свої форми.

Правда, багато жінок уникають вправ з обтяженням. Головна причина — страх придбати великі м’язи, як у чоловіків. Це поширена помилка. Справа в тому, що в жіночому організмі занадто мало тестостерону, щоб розвинути таку мускулатуру природним шляхом.

3-й вид – функціональні петлі TRX

Основні переваги цього виду тренінгу:

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх груп м'язів, перетворюючи найпростіші вправи (такі як: відтискання, присідання і т.д) у складний функціональний комплекс. В результаті спалюється більше калорій і створюється метаболічний стрибок, що дозволяє спалювати жир ще кілька годин після тренування TRX.

Цілі

Схуднення, розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги, розвиток м'язів-стабілізаторів системи, прискорення обміну речовин та ефективне спалення жиру, покращення загального рівня фізичної підготовки.

Кому підходить?

Підходить для всіх рівнів підготовки. Змінюючи висоту петель і положення тіла, ви можете легко регулювати рівень навантаження. Не рекомендується людям із захворювання опорно-рухового апарату, при яких не рекомендуються навіть звичайні вправи.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями

Висновок: Кращим варіантом для оптимально швидкої і здорової втрати жиру буде комбінація між кардіовправами і тренуваннями з обтяженнями.

І головним, звичайно, також залишається дієтичне харчування, інакше всі праці і сили будуть марні. Паралельно з фізичними навантаженнями необхідно дотримуватися правильного харчування.

В нашому тренажерному залі представлений широкий вибір кардіотренажерів і силових тренажерів Interatletika Professional, а також петлі TRX. Наші досвідчені тренери допоможуть Вам підібрати правильну програму тренувань, враховуючи всі ваші фізичні можливості, а також підберуть індивідуальну програму по здоровому харчуванню.

Адже найефективніший метод схуднення по сьогоднішній день залишається традиційним – здорове харчування і фізичні навантаження!