+38 (068) 538 05 06
+38 (073) 538 05 06

Пн-птн: 09:00 - 21:00

Субота: 10:00 - 16:00

м.Черкаси, вул. С.Жужоми 5

Правильне харчування і спорт

Правильне харчування і спорт нерозривно пов’язані. Щоб отримати здорове тіло, слід дотримуватися і того, і іншого в комплексі. Заняття спортом будуть ефективними тільки при доброму, збалансованому харчуванні. Тому при заняттях в тренажерній залі харчування відіграє одну з найголовніших ролей. Інакше можливо нажити собі проблеми зі здоров’ям, при цьому не досягнувши бажаного результату.

У гонитві за красивим тілом люди мучать себе виснажливими дієтами, які, як правило, дають лише короткочасний результат. Для того щоб придбати струнку фігуру, зовсім не обов'язково кидатися в крайнощі. Правильне схуднення дасть довговічний результат і не зашкодить вашому здоров'ю.

Надмірна вага – це нагальна проблема багатьох жінок і чоловіків. На сьогоднішній день все ще немає якогось універсального способу схуднення, який однозначно допоможе абсолютно всім і при цьому не завдасть шкоди організму. Обумовлено це тим, що причини появи на тілі зайвих кілограм у всіх різні. У одних це пов’язано з порушеним обміном речовин, в інших повнота почала розвиватися на тлі стресового стану, у третіх – через банальне переїдання і пасивного способу життя. Тим не менш, найефективніший метод схуднення по сьогоднішній день залишається традиційним – здорове харчування і фізичні навантаження.

Якщо ви поставили перед собою мету позбутися від зайвих кілограмів, придбати красиве тіло і відмінне здоров'я, в першу чергу вам доведеться заново вибудувати свій раціон.

Найкращим варіантом було б порадитися з фахівцями у складанні меню і розпорядку навантажень. Це допомогло б швидше досягти поставленої мети, уникнувши зайвих помилок. І не потрібно забувати, що, зважившись записатися в тренажерну залу, харчування слід відразу ж скорегувати і налаштуватися на тривалу роботу.

Наші тренери пройшли спеціальні курси по правильному, здоровому харчуванню. В першу чергу вони застосовували на собі всі методи здорового харчування і досягли неймовірних результатів, не шкодячи здоров’ю. А потім вже допомогли багатьом жінкам досягти бажаних результатів до шляху стрункості.

Дорогі жінки, не намагайтесь схуднути самостійно, дайте можливість фахівцю Вам допомогти, адже Ваше здоров’я – це найцінніше, що у Вас є!